Pr

SZUFLADKI PX moduł z dwiema szufladami

NOWA RODZINA SZUFLADEK PX moduł z dwiema szufladami

To fantastyczny pomysł - moduły można łączyć ze sobą jak klocki budując ścianę z szufladek. Istnieją również takie same moduły z inną liczbą szufladek. W tym samym gabarycie mieszczą się cztery (PX-4), sześć (PX-6) oraz dwanaście (PX-12) szufladek. Oczywiście wszystkie można łączyć ze sobą budując w ten sposób mebel z różnej wielkości szufladami. Zdjęcie poniżej pokazuje to cudo.
Wymiary szufladki to:
wysokość - 116mm
szerokość - 107 mm
długość - 140 mm

 

szufladka kolorowa

Moduł PX-2
Wymiary takiego modułu to:
wysokość - 125 mm
szerokość - 230 mm
długość - 140 mm
Taka szafka to nieoceniona pomoc dla każdego majsterkowicza, hobbysty, rzemieślnika, warsztatowca a i w domu napewno się przyda. W garażu, warsztacie, piwnicy czy w sklepie - wszędzie tam doskonale spełni swoje zadanie. Szufladka jest przezroczysta więc widać co jest w środku. Oczywiście można pisać mazakiem wprost na szufladce albo użyć samoprzylepnej karteczki aby opisać co jest w środku. Wtedy łatwo znajdziesz swoje skarby bez względu na to czy będą to śrubki, tranzystory, czy guziki.

 

 

szufladka kolorowa

 

 

Popatrzcie !!!
- jak fajnie wygląda szafka złożona z czterech różnych modułów
- to dopiero początek możliwości, granice nakreśla tylko twoja fantazja i zasoby finansowe.Chociaz polistyren jest kruchym materialem to grube scianki powoduja ze szufladki sa mocne i trwale. To nie cienka chinszczyzna.Nie moga byc tanie bo jedna szufladka SPX2 wazy 0,16kg

 


  Aktualizowano     Dodatkowe informacje telefon : sklep 22 6699926 mob.507-208-381 lub 603-076-541